Strona www.bikko.pl korzysta z technologii, która uzyskuje informacje z komputera bądź innego urządzenia osoby odwiedzającej podłączonego do sieci (między innymi z plików cookie). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.bikko.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej w naszej polityce prywatności polityce prywatności ».

Zamknij

Kask rowerowy Uvex City Orange

Dostępność: Brak w magazynie


Było: 309,00 zł
Oszczędzasz: 80 zł
229,00 zł więcej

Kask rowerowy Uvex City Orange

Click on above image to view full picture

Więcej widoków

Dostępność: Produkt archiwalny

(nie będzie już dostępny
w naszej ofercie)

Szczegóły

MIEJSKI KASK ROWEROWY UVEX Z 18 KANAŁAMI WENTYLACYJNYMI
 

Kask rowerowy o charakterze miejskim, świetnie sprawdzi się podczas jazdy po mieście. Stylowy wygląd, w pięciu wersjach kolorystycznych do wyboru przypadnie do gustu zarówno kobietom jak i mężczyznom. Kask posiada aż 18 kanałów wentylacyjnych. Całość kasku idealnie tworzą także topowe technologie oraz systemy marki Uvex takie jak: technologia Inmould, systemy IAS, Monomatic oraz FAS. W technologii Inmould pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy. W efekcie powstaje lekka, ale bardzo stabilna konstrukcja.System regulacji IAS zapewnia idealne dopasowanie kasku dzięki regulacji szerokości zgodnie z obwodem głowy jak i regulacji wysokości zgodnie z rozmiarem głowy. Natomiast Monomatic jest to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem, czy obróceniem w razie upadku. Pasek wyposażony w przyjemną dla twarzy wyściółkę, która nie uciska szyi. Dodatkową zaletą są także wyjmowana, nadająca się do prania wyściółka typu basic.

Dane techniczne

Dane techniczne

Kask rowerowy Uvex City 

Technologia Inmould- w technologii Inmould pianka EPS (wysokiej jakości polistyren) wstrzykiwana jest do odpornej na wstrząsy, polikarbonowej skorupy. W efekcie powstaje lekka, ale bardzo stabilna konstrukcja
Spełniający normy EN 1078/ TUV GS/ CE

Dostępne 2 rozmiary skorupy

System regulacji IAS - który zapewnia idealne dopasowanie kasku dzięki regulacji szerokości zgodnie z obwodem głowy jak i regulacji wysokości zgodnie z rozmiarem głowy

System Monomatic- to zamek blokujący, który pozwala na wielostopniową regulację paska podbródka za pomocą jednej ręki. Chroni przed przypadkowym odpięciem, czy obróceniem w razie upadku. Pasek wyposażony w przyjemną dla twarzy wyściółkę, która nie uciska szyi.

System FAS Adapting  pozwala na proste dopasowanie długości pasków do własnych potrzeb użytkownika, dzięki czemu kask leży mocno na głowie uniemożliwiając ześlizgnięcie się, nawet podczas gwałtownego uderzenia.

18 kanałów wentylacyjnych

Wyściółka typu basic- wyjmowana i nadająca się do prania wkładki

Odblaskowe paski oraz logo

Zdejmowany daszek

Opcjonalnie lampka triangle LED

Waga kasku od 235 g

Siatka przeciw owadom


Dostępne rozmiary:

15 (obwód głowy 52-57 cm)

Producent Uvex
Rozmiar ramy Nie