Strona www.bikko.pl korzysta z technologii, która uzyskuje informacje z komputera bądź innego urządzenia osoby odwiedzającej podłączonego do sieci (między innymi z plików cookie). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.bikko.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej w naszej polityce prywatności polityce prywatności ».

Zamknij

Jako sprzedawca świadczymy usługi gwarancyjne - Każdy produkt jest objęty 2 letnią gwarancją  na podstawie dowodu zakupu oraz karty gwarancyjnej. Obowiązki z tytułu gwarancji, zobowiązuje się świadczyć na podstawie dowodu zakupu firma: Olympic Sport Sp. z o.o. (właściciel sklepu bikko.pl). Wszystkie inne usługi mogą odbyć się w dowolnie wybranym przez Państwa serwisie - koszt serwisowania ponosi klient.

 

Rower zakupiony w naszym sklepie ma wykonany przegląd "0". Po okresie 2-4 tygodni od zakupu lub po przejechaniu 100 km eksploatacji zalecany jest pierwszy (płatny) przegląd (nie mylić z darmowym przeglądem "0" wykonywanym przed sprzedażą roweru). Przegląd ten ma na celu zniwelowanie naturalnego rozregulowania roweru w początkowej fazie użytkowania (w szczególności dotyczy to działania przerzutek oraz hamulców a także niektórych połączeń gwintowych) w celu zapewnienia bezpiecznego oraz bezawaryjnego dalszego użytkowania roweru. Przeglądu można dokonać w każdym serwisie rowerowym (nie musi to być dealer danej marki).

W przypadku zakupu roweru marki Wheeler prosimy przed zakupem o zapoznanie się z warunkami gwarancji dostępnymi na stronie www.wheeler.pl oraz sprawdzenie możliwości dokonania regulacji, przeglądu i serwisowania roweru w pobliżu miejsca zamieszkania/użytkowania sprzętu.

 

W przypadku awarii, prosimy w pierwszej kolejności o kontakt z naszym sklepem (telefonicznie lub na sklep@bikko.pl) , w celu ustalenia szczegółów realizacji reklamacji oraz wstępnej diagnozy uszkodzenia -
realizacja uznanych reklamacji odbywa się bezkosztowo - zapraszamy do kontaktu.