Strona www.bikko.pl korzysta z technologii, która uzyskuje informacje z komputera bądź innego urządzenia osoby odwiedzającej podłączonego do sieci (między innymi z plików cookie). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.bikko.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej w naszej polityce prywatności polityce prywatności ».

Zamknij

Formy Płatności

 

Za zakupiony w naszym sklepie towar możesz zapłacić na kilka sposobów:

 

1. Przelew bankowy. 

W otrzymanej wiadomości e-mail informującej o zmianie statusu zamówienia na "potwierdzone" otrzymasz odpowiednie dane do przelewu wraz z sumą za zakupy. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie, w związku z czym prosimy o nieprzysyłanie potwierdzeń przelewu w formacie PDF. Proszę również pamiętać, iż przelewy wysyłane za pośrednictwem poczty polskiej mogą być księgowane z kilkudniowym opóźnieniem.

 

2. Płatność przy odbiorze - wysyłka za pobraniem.

W przypadku wyboru powyższej opcji płatności, w ciągu 24 godzin od potwierdzenia, zamówienie jest realizowane. Wysyłka za pobraniem umożliwia również płatność gotówką za zamówiony towar, po sprawdzeniu zgodności zawartości przesyłki z zamówieniem w obecności kuriera.

 

3. Płatność kartą kredytową - DOTPAY.  

Płatność kartą kredytową realizujemy za pośrednictwem serwisu dotpay.pl . W momencie wyboru tej formy płatności, zostaniesz automatycznie przekierowany do serwisu Dotapay, gdzie będziesz mógł sfinalizować transakcję. Nasz sklep nie ma dostępu do żadnych danych  , które podajesz podczas transakcji (numery kart itp.) Dotpay to najbezpieczniejszy system obsługi płatności online. Stosowanie najnowszych technologii i rygorystycznych procedur sprawia, że Dotpay jest uznawany za najlepszy serwis obsługujący transakcje płatnicze sklepów internetowych.

Przy wyborze płatności "płatność kartą kredytową" nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów.

Więcej informacji - www.dotpay.pl

 

4. Płatność z serwisu PAYPAL. - NIEAKTYWNA 

W serwisie PayPal dane kart kredytowych użytkowników są chronione przy użyciu najnowocześniejszych systemów zabezpieczających i zapobiegających oszustwom. Dane finansowe użytkownika płacącego w serwisie PayPal nigdy nie trafiają do sprzedawcy.

Dlaczego warto korzystać z serwisu PayPal?

 

* Kupuj i wysyłaj pieniądze w serwisie PayPal - ta usługa jest bezpłatna.

* Kupuj i płać w serwisie PayPal, bez przekazywania sprzedawcy jakichkolwiek danych osobowych.

* Usługa PayPal jest akceptowana przez miliony firm na całym świecie i stanowi preferowaną formę płatności w serwisie eBay.

 

Więcej informacji - www.paypal.pl

 

Przy wyborze płatności "płatność PayPal" nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów.

 

4. Zakupy na RATY.

Za pośrednictwem firmy Santander Consumer Bank umożliwiamy Państwu wygodne zakupy ratalne. Przed dokonaniem zakupu umożliwiamy zrobienie symulacji spłat , wystarczy przy wybranym produkcie kliknąć w przycisk "SYMULATOR RAT" . Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup ratalny , przy składaniu zamówienia , jako formę płatności prosimy wybrać "eRaty Santander Consumer Bank" i następnie wypełnić formularz. Dalszych informacji na temat finalizacji zakupu udzieli Państwu przedstawiciel Santander podczas kontaktu telefonicznego.

Przy wyborze płatności "ZAKUPY NA RATY" nie doliczamy żadnych dodatkowych kosztów