Strona www.bikko.pl korzysta z technologii, która uzyskuje informacje z komputera bądź innego urządzenia osoby odwiedzającej podłączonego do sieci (między innymi z plików cookie). Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez stronę internetową www.bikko.pl lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Więcej w naszej polityce prywatności polityce prywatności ».

Zamknij

Dostawa

Naszym klientom umożliwiamy dogodną dostawę zakupionych towarów za pośrednictwem jednej z najlepszych firm kurierskich na polskim rynku , DPD.

Czas realizacji wysyłki uzależniony jest od wyboru opcji pakowania/przesyłki.

Standard Pack - 2-3 dni robocze.

XL Pack i Safety Pack - 5-7 dni roboczych

 

Korzyści płynące z wyboru wysyłki kurierskiej:

- ubezpieczenie do kwoty 5 000 PLN zawarte w cenie usługi. Istnieje możliwość ubezpieczenia przesyłki na wyższą kwotę.

- dwie próby doręczenia: na życzenie możliwość telefonicznego umówienia terminu odbioru.

- informacja o doręczeniu, dostępna na stronie internetowej po wpisaniu nr listu przewozowego

- możliwość wysyłki na sobotę lub niedzielę (dodatkowa opłata wg cennika).

 

KOSZTY WYSYŁKI i PAKOWANIA.

STANDARD PACK
Rower zapakowany do oryginalnego kartonu producenta z zachowaniem najwyższych standardów zabezpieczenia zawartości.Rower ma odkręcone przednie koło, kierownicę, pedały oraz siodło. - 0,01 PLN.

XL PACK
Rower zapakowany do wysokiej jakości kartonu, którego rozmiar jest indywidualnie dobierany do wielkości roweru. Rower przed zapakowaniem jest regulowany i dokręcany, a do transportu ma odkręcone jedynie pedały,przednie koło i skręcona wzdłuż roweru kierownicę kierownicę. - 99 PLN

SAFETY PACK
Usługa Premium. Rower umieszczony w specjalnej skrzyni. Przed wysyłką jest w 100% regulowany i dokręcany. Indywidualnie zabezpieczany i oklejany firmową taśmą. Po rozpakowaniu jest gotowy do jazdy. - 179 PLN.

ODBÓR OSOBISTY BIAŁYSTOK - Rower skręcony i wyregulowany. W 100% gotowy do natychmiastowej jazdy. - 0,-PLN

POBRANIE
W przypadku wybrania płatności za pobraniem jest doliczana kwota 10 PLN.

 

UWAGA: Rowery marki UNIBIKE wysyłamy tylko i wyłącznie w opcji przesyłki SAFETY PACK.

 

Usługi kurierskie płatne dodatkowo :

    * Zlecenie doręczenia przesyłki w dni robocze w godz. 17:00-8:00 :  + 100% ceny usługi.

    * Zlecenie doręczenia przesyłki w sobotę w godz. 8:00-17:00 : + 100% ceny usługi.

    * Zlecenie doręczenia przesyłki na konkretną godzinę (+/- 20 min od zastrzeżonej godziny): + 50 PLN.

    * Zlecenie doręczenia przesyłki do rąk własnych: + 25 PLN.

 

* maksymalna waga pojedynczej paczki

 

Jeśli zdecydujecie się Państwo na wysyłkę kurierem DPD (Dawniej Masterlink), będziecie mogli śledzić realizację wysyłki.

W momencie wysłania danej przesyłki, otrzymają Państwo od nas nr  numer listu przewozowego oraz link do strony, gdzie będzie można śledzić drogę paczki.  Firma DPD zapewnia wniesienie towarów o wadze 31,5 kg (maksymalna waga jednej paczki). W przypadku cięższych przesyłek pomoc przy ich przeniesieniu zależy od dobrej woli i możliwości kuriera.

 

 

Rower wysyłamy z wykonanym przeglądem "0".

Po okresie 2-4 tygodni lub po przejechaniu 100 km eksploatacji zalecany jest pierwszy (płatny) przegląd (nie mylić z darmowym przeglądem "0" wykonywanym przed sprzedażą roweru). Przegląd ten ma na celu zniwelowanie naturalnego rozregulowania roweru w początkowej fazie użytkowania (w szczególności dotyczy to działania przerzutek oraz hamulców a także niektórych połączeń gwintowych) w celu zapewnienia bezpiecznego oraz bezawaryjnego dalszego użytkowania roweru. Przeglądu można dokonać w każdym serwisie rowerowym (nie musi to być dealer danej marki).